KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14772045
nr 1477 2045
Caroline Grinda Christensen
(1925-2014), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv, Karlaplan. Signerad. Olja på duk, 78x120 cm, yttermått inklusive ram: 83x125 cm
Caroline Grinda Christensen, svensk konstnär född 1925, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:05:09
300 kr
Caroline Grinda Christensen
Läs mer om Caroline Grinda Christensen